Pregledano 11671 puta
Foto galerija
Bajto 3 : 0 68'
Video galerija

U ne baš preuzbudljivoj utakmici pred petstotinjak gledatelja nogometaši Gorice su taktièki i stanjem na terenu u potpunosti nadigrali Rudeš koji u 90 minuta nije uspio ozbiljnije ugroziti vratara Kopriæa. Gorica je èvrstinom i stalnim posjedom lopte u nogama od prve do posljednje minute èvrsto držala sve konce igre u svojim nogama.
Gorica je povela veæ u 10. minuti pogotkom Dvornekoviæa koji je prodorom u šesnaesterac malo iskosa odlièno opalio i pogodio bliži kut vratara Žune.
Mogli su nogometaši Gorice poveæati vodstvo u nekoliko navrata, ali Celèiæ i Dvornekoviæ nisu bili dovoljno koncentrirani, no u 42. minuti Celèiæ lijepim poluvolejem svladava nemoænog vratara gostiju za potvrdu dominacije domaæih.
U nastavku domaæi reklamiraju jedanaesterac na Dvornekoviæu u 63. minuti no sudac je mislimo ipak ispravno procijenio da prekršaja nije bilo, no zato nekoliko minuta kasnije na istoj poziciji kada je Dvornekoviæ doslovno odsjeèen s leða dileme nije bilo. Siguran realizator kaznenog udarca bio je Bajto u 68. minuti.
Rudeš je smanjio takoðer iz kaznenog udarca u 80. minuti nakon što je jedan bezazlen centaršut pogodio neopreznog Gegiæa u ruku, te je Šèrbec smanjio rezultat na 3 : 1.
U momèadi Gorice svi su bili na visini lidera, a Crnov je uz Dvornekoviæa odigrao vrlo dobru partiju što æe svakako veseliti trenera Petraviæa pred gostovanje u Suhopolju.
No danak opomenama platili su na današnjoj utakmici Periæ, Pek i Celèiæ kojima je ovo treæa opomena i na njih se neæe moæi raèunati pa æe Petraviæ u Suhopolje morati voditi barem dvojicu juniora.
Posjeta je bila nešto slabija (procjena oko petstotinjak gledatelja), ali svakako veseli poveæa skupina Šljakera koja je danas bila vidljivo brojnija i bez èije podrške igraèi sigurno ne bi dali ovakav doprinos pobjedi.