ŽUPANIJA PROTIV ŽUPANIJE

Èetvrtak, 10.03.2011.
Pregledano 3198 puta
Foto galerija

Za danaÅ¡nju utakmicu Nogometnog Saveza Zagrebaèke Županije izbornik Stjepan BaÅ¡iæ i treneri Stjepan Grðan te Dragutin Pavaliæ pozvali su 20 igraèa iz 8 nogometnih klubova ZapreÅ¡iæa, Gorice, Udarnika, Samobora, Vrboveca, Zeline, Bistre i Mlake. NaÅ¡a odabrana èetvorka igrala je u poèetnoj postavi na zadacima Topiæ desni boèni ,Desput lijevi boèni, Majiæ desni vezni  i Jukiæ u veznom redu a prvo poluvrijeme su dobro odradili svoje zadatke. Rezultat prvog poluvremena bio je 1 – 1. Iz susjednog nam Kurilovca s Udarnika nastupili su igraèi Bartolin u poèetnoj postavi na zadatku lijevog veznog te Lackoviæ veznog u drugom poluvremenu gdje su takoðer odigrali odlièno svoje minutaže. Domaæini su prvi doÅ¡li do vodstva skoro pred sam kraj prvog poluvremena a izjednaèili smo odmah èim smo krenuli s centra i to je sve od golova iz prvog poluvremena. U nastavku utakmice promijenjen je cijeli poèetni postav a u nastavku utakmice primamo joÅ¡ 2 gola na kraju kada se zbroje Å¡anse i udarci zaslužena pobjeda Bjelovarsko – bilogorske županije.