Kadeti i juniori pobjednici kupa

Utorak, 13.10.2009.
Pregledano 2600 puta
Foto galerija

Kadeti i juniori Gorice nastavljaju stopama seniora, te su u danaÅ”njim finalnim utakmicama kupa ZagrebaĆØke županije zasluženo slavili protiv prvoligaÅ”a iz ZapreÅ”iƦa. Najprije su utakmici koja je poĆØela u 14,00 sati kadeti nadigrali svoje vrÅ”njake i pobijedili 1 : 0. U drugoj utakmici Inter je nakon 45 minuta vodio 2 : 0, a Gorica je u posljednjoj minuti prvog dijela promaÅ”ila kazneni udarac. U nastavku potpuno druga slika, Gorica tokom ĆØitave utakmice vrÅ”i pritisak pred vratima Intera Å”to je do kraja utakmice rezultiralo zasluženim izjednaĆØenjem, a nedostajalo je samo malo da se veƦ u regularnom dijelu utakmica rijeÅ”i u korist juniora Gorice. U lutriji izvoĆ°enja jedanaesteraca Gorica je bila bolja i ukupnim rezultatom 6 : 3 osvojila kup.