Dinamo - Gorica 2 - 3

Pregledano 4689 puta
Foto galerija

U subotnje sunèano prijepodne,naši najmlaði nogometaši krenuli su u Zagreb na utakmicu s vršnjacima iz NK Dinamo. Na put su krenuli djeèaci roðeni 2003,2004 i 2005 godine. Kako bi se ono reklo-"po jutru se dan poznaje"... Naši prstiæi su izašli iz svlaèionice prepuni samopouzdanja i željni dokazivanja te svoje znanje pokazali na terenu. Utakmica nije ni krenula,a veæ je naša momèad povela pogotkom Marka Rovišana koji je iskoristio grešku obrane i uzetu loptu poslao u Dinamovu mrežu. Nakon desetak minuta koje su protekle u nizu kvalitetnih akcija koje su pokazale obje momèadi domaæini su uspjeli izjednaèiti rezultat. Nakon dinamovog izjednaèenja otišlo se na zasluženo poluvrijeme. U drugo poluvrijeme naši nogometaši su krenuli još borbenije,željni pokazati domaæinu da nisu došli samo na izlet. Nakon lijepe akcije Milièeviæa i Houdeka, Dorijan Houdek pogaða gornji lijevi kut dinamove mreže za vodstvo Gorice 2:1. HNK Gorica nije stala ni nakon tog prelijepog pogotka za vodstvo nego je preko raspoloženog Marka Rovišana povisila vodstvo na 3:1. I kada se oèekivao zadnji suèev zvižduk,nogometaši Dinama nekoliko sekundi prije kraja postižu pogodak za konaèni rezultat,Dinamo-HNK Gorica 2:3.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />