Kadeti, Gorica - Dugo Selo 5 : 3 juniori, Bistra - Gorica 1 : 3

Utorak, 27.08.2013.
Pregledano 2462 puta
Foto galerija
Kadeti i juniori izborili su plasman u polufinale kupa Nogometnog saveza Zagrebaèke županije. Kadeti su bili bolji od Dugog Sela poslije izvoðenje jedanaesteraca nakon što je utakmica u regularnom dijelu završila bez pogodaka dok su juniori u gostima pobijedili vrlo dobru Bistru nakon što su na poluvremenu domaæi vodili 1:0.

Kup NSZŽ, 3. kolo - kadeti

ŠRC Velika Gorica, 26.08.2013. u 17.30 sati

HNK Gorica - NK Dugo Selo  5:3  0:0 (0:0)

Suci: Igor Pajaè, Sv. Ivan Zelina; Marko Vukoviæ, Sv. Ivan Zelina; Dejan Budiæ, Vrbovec

HNK GORICA - Filip Rak; Luka Tadiæ, Josip Luèiæ, Dinko Matoševiæ, Vjekoslav Luèiæ (od 35. minute Bartolin), Antonio Šafraniæ, Antonio Vrban od 58. minute Sedlaèek), Ivan Zagorec, Petar Bošnjak (od 50. minute Petrlin), Domagoj Desput, Sven Butkoviæ ( od 41. minute Topiæ)

Prièuve - Petar Klenoviæ, Matija Petrlin, Stjepan Bartolin, Luka Sedlaèek, Tomislav Topiæ

Kapetan momèadi Ivan Zagorec - 8

Strijelci: 1 : 0  Matoševiæ; 1 : 1  Karaèiæ; 2 : 1  Tadiæ; 2 : 2  Pejiæ; 3 : 2  Bartolin; 4 : 2  Bekiæ; 4 : 3  Desput; 5 : 3  Zagorec

Bravo kadeti. Veæ sutra igra se prvenstvena utakmica 2. kola protiv Hrvatskog Dragovoljca u Sigetu a utakmica je na rasporedu u 16.00 sati.