----------------------------------

Kapetan:

Trener: Matej Žiroviæ

STRIJELCI:

Odlièna igra naÅ¡e momèadi protiv prvoplasirane momèadi Dugog Sela i viÅ¡e nego zaslužena pobjeda. NaÅ¡i mladi igraèi prikazali su vrlo dobru igru i bili su bolja momèad tijekom utakmice. Dominirali smo tijekom veæeg dijela susreta i stvorili niz izglednih prigoda i na kraju „zabili“ i tri lijepa pogotka. Istina, kod prvog smo imali i malo sreæe ali „sreæa prati hrabre“. Momèad joÅ¡ nije u potpunosti kompletirana ali nadamo se da æe tijekom ovog tjedna konaèno biti definiran konaèni sastav za nastavak sezone. Treneri (prvo poluvrijeme momèad je vodio Dejan Debijaði) su pružili prigodu svim igraèima  i moramo ih sve pohvaliti na zalaganju i prikazanoj igri u danaÅ¡njoj utakmici.                                                        4. kolo na rasporedu je nedjelju, 18.09. u 10.00 sati, u Mladini  protiv momèadi Vinogradara.                                                                                                                                         ********************************************************************************************************************

1. liga NS Zagrebaèke županije – POÈETNICI 1,  2. kolo

Å RC Velika Gorica, 11.09.2011. u 11.15 sati

H.N.K.“GORICA“ – N.K.“DUGO SELO“ ........... 2 : 2 (1:1)

2 : 2  Bièaniæ u 44. minuti

Odlièna utakmica, dvije, u prva dva kola neporažene momèadi. NaÅ¡i su krenuli agresivnije u utakmicu i bili smo dominantna momèad u poèetnom dijelu utakmice. Bolja igra donijela nam je vodstvo od 1:0, pogotkom JandriÅ¡a iz  prekrasne akcije u kojoj je sudjelovalo nekoliko igraèa. Zaista prekrasna akcija koja se rijetko viða i na utakmicama starijih uzrasta. Nakon pogotka, gosti kao da su malo pojaèali tempo i nakon samo nekoliko minuta poravnavaju rezultat na 1:1 Å¡to je bio i rezultat poluvremena. Utakmica do kraja dviju ravnopravnih momèadi pa svaka momèad u drugom dijelu zabija po jedan pogodak za konaènih 2:2.Èestitke svim igraèima i treneru na prikazanoj igri, ponaÅ¡anju i zalaganju u danaÅ¡njoj utakmici.

4. kolo na rasporedu je nedjelju, 18.09. u 10.00 sati, u Mladini  protiv momèadi Vinogradara.