Ponedjeljak, 05.09.2011.
Pregledano 1981 puta
Foto galerija
Gorica - Udarnik  7:0
1. liga NS Zagrebaèke županije – POÈETNICI 1,  2. kolo <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /> Å RC Udarnik, 04.09.2011. u 10.00 satiSudac: Petar Biliæ, Velika Gorica N.K. „UDARNIK“ - H.N.K.“GORICA“ ........... 1 : 4 (0:3)                 H.N.K.  „GORICA“ 1.     Dominik Kujundžiæ2.     Luka Kovaèiæ3.     Matej LogaruÅ¡iæ4.     Dino Bobesiæ Èubrilo5.     Jurica Žiroviæ6.     Jure Å ego7.     Antonio Bakula8.     Dominik Srbelj9.     Mijo JandriÅ¡10.  Domagoj Lagundžija11.  Luka Pavleka12.  Leon Kolarec13.  Ivan Klafuriæ14.  Karlo Ivèek15.  Ivan Knežiæ16.  Ivan Deveriæ17.  Marko Zeko18.  Jan Javiljak----------------------------------Kapetan: Jan Javiljak Trener: Dejan Debijaði REZULTAT I STRIJELCI:  0 : 1  Zeko u 20.minuti0 : 2  Knežiæ u 220 : 3  Žiroviæ u 24. minuti0 : 4  Bakula u 30. minuti1 : 4  Neziroviæ u 35. Minuti JoÅ¡ jedna vrlo dobra utakmica naÅ¡e momèadi i potpuno zaslužena pobjeda kod Udarnika. Bili smo bolji tijekom èitavog susreta i u nijednom trenutku nije bilo dvojbe oko pobjednika ovog susreta. Momèad je kompletirana i vjerujemo da æemo sa ovakvom igrom nastaviti. Èestitke svim igraèima i treneru na prikazanoj igri, ponaÅ¡anju i uvjerljivoj pobjedi.********************************************************************************************************************

1. liga NS Velike Gorice - POÈETNICI  2,  3. kolo  Å RC Velika Gorica, 02.09.2011. u 19.00 satiSudac: Ivan Èužiæ, Velika Gorica H.N.K. “GORICA“ – N.K. “UDARNIK“ ........... 7 : 0 (4:0)                 H.N.K.  „GORICA“ 1.    Matija Haliliæ 2.    GaÅ¡par Dodiæ3.    Filip Križanac4.    Matija Dora5.    Lovro Cvitanoviæ6.    Leon Terseglav7.    Filip Å imunec8.    Antonio Artukoviæ 9.    Luka Artukoviæ10.  Alen Vidakoviæ11.  Patrik Jug12.  Tarik Vasquez13.  David Brlek14.  Karlo Klariæ15.  Jan Sedlar16.  Antonio Janjiæ17.  Fran Maletiæ18.  Ivan Plepeliæ----------------------------------Kapetan: Luka Artukoviæ Trener: Marijan Mirkoviæ REZULTAT I STRIJELCI:
1 : 0  Jug u 11. minuti
2 : 0  Cvitanoviæ u 11. minuti3 : 0  Dora u 13. minuti4 : 0  Dora u 20. minuti5 : 0  Cvitanoviæ u 23. minuti6 : 0  Å imunec u 24. minuti7 : 0  Križanac u 37. minuti Odlièna igra, zalaganje i borbenost  naÅ¡ih igraèa tijekom èitave utakmice rezultirala je nizom prigoda i sedam pogodaka u mreži Udarnika. NaÅ¡a momèad bila je bolja u svim dijelovima igre, dominirala je tijekom èitavog susreta i potpuno zasluženo pobijedila sa visokim rezultatom.Momèad nastavlja sa dobrim igrama i vjerujemo da æe istim ritmom nastaviti u prvenstvenim utakmicama koje ih oèekuju. .