Foto galerija
Gorica - Hypo limaè Elektra  1:1 (1:1)
JUNIORI - polufinale Hrvatskog nogometnog kupa

HNK GORICA - NK HYPO LIMAÈ ELEKTRA OSIJEK  1:1 (1:1)

VELIKA GORICA - gradski stadion, teren s umjetnom travom, 06.04.2016. u 16:30 sati

Gledatelja - 400
Suci: Goran Peèariæ, Zagreb; Krunoslav Ambrinac, Zagreb; Anto Mariæ, Zagreb; Delegat: Marijan Klepo, Zagreb

STRIJELCI - 1:0 Muhar u 6.min (11m), 1:1 Tomas u 41.min (11m)

SASTAV - Matteo Kamenjaševiæ, Filip Božiæ, Ivan Èoliæ, Antonio Krsnik (Jukiæ-Sunariæ od 80.min), Ivan Krizmaniæ, Josip Rajiæ, Dinko Matoševiæ, Luka Povoljnjak (Župetiæ od 46.min), Ladislav Roginiæ (Tadiæ od 46-min), Marko Muhar, Josip Luèiæ (Matiæ od 78.min)

Prièuvni igraèi - Petar Klenoviæ, Luka Tadiæ, Fran Matiæ, Matej Jukiæ-Sunariæ, Marko Župetiæ, Domagoj Šoštarec,

Kapetan mom̬adi РMarko Muhar

Trener - Perica Vidak

Predstavnik kluba - Željko Desput
Opomene - Matiæ u 31.min-preoštar start; Rajiæ u 41.min-povlaèenje suparnièkog igraèa za dres; Božiæ u 56.min-preoštar start

Iskljuèenje - Èoliæ u 12.min-udaranje suparnièkog igraèa u prsa u tijeku igre

Odlièan ambijent na današnjoj polufinalnoj utakmici juniora Gorice i Hypo limaè Elektre iz Osijeka u kojoj je oko 400 gledatelja moglo uživati u dobrom nogometu. Prekrasno je bilo vidjeti veliki broj, prije svega  uèenica i uèenika srednjih škola sa svojim profesorima koji su došli pružiti potporu svojim kolegama koji su to svakako zaslužili odliènim dosadašnjim igrama i plasmanom u polufinale Hrvatskog kupa. Najviše uzbuðenja u današnjoj utakmici bilo je u uvodu utakmice jer veæ u 7. minuti u jednom odliènom proigravanju Matoševiæ ulazi u kazneni prostor gostiju i zadnji igraè obrane ga ruši pa sudac opravdano pokazuje na kazneni udarac i iskljuèuje gostujuæeg igraèa. Uspješan izvoðaè za vodstvo domaæih bio je Marko Muhar što su gledatelji popratili velikim pljeskom. Kada se oèekivalo da æe domaæa moèad iskoristiti igraèa više i kontrolirati utakmicu, veæ u 13.min iskljuèen je Èoliæ nakon jednog nepotrebnog kontakta sa gostujuæim igraèom tijekom igre na sredini terena. Ovo je poremetilo igru domaæe momèadi, èiji igraèi kao da su bili impresionirani ambijentom i važnosti utakmice te ne uspijevaju povezati konce utakmice do kraja prvog poluvremena. Gostujuæa momèad izgleda bolje, preuzima inicijativu, ima i veæi posjed lopte te radi stalni pritisak na zadnju liniju i vrata domaæe momèadi. Njihova bolja igra rezultirala je izjednaèenjem u 41.minuti nakon dosuðenog i realiziranog kaznenog udarca. U drugom dijelu ravnoprava utakmica, domaæa je momèad odigrala puno bolje, imala je i neke prilike ali do vodeæeg zgoditka ipak nije došlo. Gosti su se prikazali u vrlo dobrom svijetlu, momèad je tehnièki vrlo dobra, disciplinirana je u igri i današnjom su igrom pokazali da su potpuno zasluženo došli do polufinala Hrvatskog kupa. Gorica ima aktivni rezultat i na uzvratnu utakmicu momèad Perice Vidaka putuje kompletna (Sedlaèek, Desput) i sa vjerom da može ostvariti dobar rezultat a uzvratna utakmica na rasporedu je 27.04. travnja u Osijeku.